Hliníkové pergoly DELUXE

Luxusní zastřešení vaší terasy

Luxusní hliníkové pergoly DELUXE

Kladete vysoké nároky na precizní a kvalitní provedení všech částí vašeho domu a při výběru hliníkové pergoly určitě z tohoto standardu neslevíte? V takovém případě vám nabídneme luxusní řešení zastřešení terasy v podobě hliníkové pergoly řady DELUXE.

Detailní zpracování, funkční materiály či moderní design, to jsou jen některé z charakteristik, které uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. V porovnání s pergolami ECO či PROFI je konstrukce pergoly DELUXE vyrobena ze zesílených hliníkových profilů a střešní krytinu tvoří bezpečnostní sklo. Finančně výhodnější, ale neméně kvalitní základní dekor bílé nebo antracitové může být za příplatek nahrazen jedním ze zhruba 200 nadstandardních barevných odstínů. Ve stejném dekoru vyhotovíme i střešní lišty, které dají celkovému provedení úžasný vzhled.

Co můžete od pergol DELUXE očekávat?

 • Budete spokojeni s nejvyšší kvalitou a luxusním provedením.
 • Pokud vám nevyhovuje žádný ze standardních rozměrů, navrhneme pro vás atypické řešení.
 • Vybrat si můžete ze široké škály 200 barevných odstínů.
 • Speciálně zesílené hliníkové profily dodají konstrukci extra stabilitu a odolnost.
 • Střešní krytina, případně boční výplně jsou vyrobeny ze speciálního bezpečnostního skla.
 • Instalace je možná pouze našimi odbornými pracovníky, pergoly nedodáváme ve formě stavebnice.

Ukázky ze zakázek na hliníkové pergoly DELUXE

Který z 200 nabízených barevných odstínů si zvolíte?

Výhodou pergol DELUXE je možnost výběru z barevného vzorníku. Kromě základních odstínů bílé (RAL 9016) a antracitové (RAL 7016) si naši zákazníci mohou objednat některou ze zhruba 200 barevných variant.

Pokud dáváte přednost barevnému řešení před bílou či antracitovou barvou, je třeba počítat s delší dodací lhůtou. Oproti standardnímu provedení je doba dodání o zhruba 3 až 6 týdnů delší.

kvalitní hliníková pergola DELUXE
barvy hliníkové pergoly

Rady a tipy pro hliníkové pergoly

bílá hliníková pergola
profily hliníkových pergol

Spolehněte se na kvalitní českou výrobu pergol z hliníkových profilů

 • Konstrukce pergoly – Speciální profily ze zesílených, odolných hliníkových slitin bez problémů vydrží celoroční změny počasí. Povrch konstrukce je pokryt práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, která optimálně přilne k hliníkovému profilu a vydrží v dokonalém stavu bez nutnosti nátěru.
 • Spojovací materiál – Nejen základní hliníková konstrukce, ale také spojovací prvky z nerezu splňují vysoké požadavky na kvalitu a odolnost. Dlouhá životnost pergoly je tak zaručena.
 • Střešní krytina – Nejvíce namáhanou částí pergoly je střešní krytina. Její vysoká kvalita je proto nezbytná. Speciální zesílené sklo je opatřeno povrchovou úpravou s ochranou proti průniku škodlivého UV záření. Na výběr nabízíme čiré nebo mléčné (za příplatek) provedení střešního materiálu.

Mohlo by vás zajímat

Hliníkové pergoly si můžete objednat s profesionální montáží od nás nebo bez montáže se slevou.

Na pergoly ECO, PROFI a DELUXE nabízíme slevu při vlastní montáži! Objednejte si stavebnici hliníkové pergoly ECO s 15% slevou nebo si sami namontujte pergolu PROFI či DELUXE a získejte slevu 20%!

AKCE!

Hliníkové pergoly PROFI a DELUXE v hodnotě objednávky nad 40 000 Kč bez DPH vám namontujeme ZDARMA po celé ČR!

Standardní délka sloupů pergoly je 2,5 metrů. Jejich čtvercová podstava je vyráběna o rozměrech 110 x 110 mm. Jednotlivé díly jsou dopředu předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním pro omezení vibrací způsobených poryvy větru.

 

Hliníkové pergoly jsou k dostání jak ve standardních rozměrech, tak také v atypickém provedení v rozměrech přizpůsobených potřebám zákazníka. Pokud se zajímáte, kolik by taková hliníková pergola na míru mohla stát, při cenové kalkulaci vycházíme v naprosté většině případů z ceny pergoly s nejbližším větším rozměrem.

Po vyrobení jednotlivých dílů pergoly následuje montáž. Pokud instalaci provádí naši pracovníci, a nikoliv Vy sami z dodané stavebnice, je třeba předem připravit betonové patky pro ukotvení sloupců. Pro zajištění jejich správné přípravy dodáme přesné nákresy. K výkonu montáže potřebujeme přístup k elektrické síti.

Pergoly ECOPROFI a DELUXE se skládají z následujících dílů:

 • Speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin s povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT. Profily tvoří konstrukci pergoly.
 • Spojovací materiál z kvalitního nerezu
 • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném či barevném provedení. Na přání lze zaměnit za skleněnou výplň.

Nákres hliníkové pergoly - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Ceny hlíníkových pergol se liší v závislosti na jejich rozměru, provedení a odstínu. V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkových pergol, ale rádi vám vyrobíme hliníkovou pergolu na míru.

Zajímá vás cena konkrétní pergoly?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

V našem katalogu hliníkových pergola najdete vzorové rozměry. Běžně však vyrábíme hliníkové pergoly na míru.

Zajímá vás cena konkrétní pergoly?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Pro zákazníky

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.