Hliníkové pergoly ECO

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Hliníkové pergoly ECO za nízkou cenu

Přemýšlíte o instalaci hliníkové pergoly a hledáte levné, avšak kvalitní řešení? Zvažte řadu hliníkových pergol ECO. Zahradní pergoly ECO poskytují zastřešení teras a prostor v blízkosti domů v základním provedení. Jejich výhodou je nízká cena bez kompromisu na kvalitě.

Konstrukce pergol ECO z hliníkových profilů s polykarbonátovou střechou jsou elegantní, nenáročné na údržbu a hlavně odolné, což zaručuje dlouhou životnost. V těchto pergolách si tak budete moci vychutnávat volné chvilky s rodinou či přáteli po mnoho let. Díky minimálním požadavkům na údržbu ušetříte čas, a čas jsou, jak víte, peníze.

V naší nabídce naleznete 2 standardní typy pergol ECO s šířkou od 300 do 700 cm. Při objednávce si můžete zvolit, zda chcete, abychom Vám pergolu odborně smontovali, nebo zda ji chcete obdržet pouze ve formě stavebnice a její instalaci si již zajistíte sami.

Co můžete od pergol ECO očekávat?

 • Jedná se o nejlevnější variantu ze 3 dostupných typů.
 • Dodáváme je ve 2 barevných provedeních, buď v bílé barvě nebo v antracitovém dekoru.
 • Střešní krytina z polykarbonátu má tloušťku 16 mm.
 • Hodí se pro první sněhové pásmo.
 • Není možné na ně instalovat LED osvětlení.
 • Nelze přidat obvodové zasklení a vytvořit tak zimní zahradu.

Ukázky ze zakázek na hliníkové pergoly ECO

Který z dekorů by se vám zamlouval?

Chcete-li sladit vybranou pergolu ECO s celkovým designem domu, můžete si zvolit ze dvou základních barevných provedení. Vaší pergole dá vyniknout buď provedení v bílém odstínu RAL9016 nebo v odstínu antracit RAL7016. Volba záleží pouze na vás.

Aplikované barvy jsou vysoce kvalitní a odolné, což přispívá k celkové bezúdržbovosti a dlouhé životnosti hliníkových pergol. Zapomeňte na každoroční natírání. Hliníkové pergoly ECO si zachovávají svůj vzhled a odolnost.

levná hliníková pergola ECO
barvy hliníkové pergoly
bílá hliníková pergola
profily hliníkových pergol

Spolehněte se na kvalitní českou výrobu pergol z hliníkových profilů

 • Konstrukce pergoly – Speciální profily z pevných a odolných hliníkových slitin bez problémů vydrží celoroční změny počasí. Povrch konstrukce je pokryt práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, která optimálně přilne k hliníkovému profilu a vydrží v perfektním stavu bez nutnosti nátěru.
 • Spojovací materiál – Nejen základní hliníková konstrukce, ale také spojovací prvky z nerezu splňují vysoké požadavky na kvalitu a odolnost. Dlouhá životnost pergoly je tak zaručena.
 • Střešní krytina – Nejvíce namáhanou částí pergoly je střešní krytina. Její vysoká kvalita je proto nezbytná. Komůrkový polykarbonát o tloušťce 16 mm je opatřen povrchovou úpravou s ochranou proti škodlivému UV záření. Na výběr nabízíme čiré, mléčné či barevné provedení střešního materiálu.

Rady a tipy pro hliníkové pergoly

Mohlo by vás zajímat

Hliníkové pergoly si můžete objednat s profesionální montáží od nás nebo bez montáže se slevou.

Na pergoly ECO, PROFI a DELUXE nabízíme slevu při vlastní montáži! Objednejte si stavebnici hliníkové pergoly ECO s 15% slevou nebo si sami namontujte pergolu PROFI či DELUXE a získejte slevu 20%!

AKCE!

Hliníkové pergoly PROFI a DELUXE v hodnotě objednávky nad 40 000 Kč bez DPH vám namontujeme ZDARMA po celé ČR!

Standardní délka sloupů pergoly je 2,5 metrů. Jejich čtvercová podstava je vyráběna o rozměrech 110 x 110 mm. Jednotlivé díly jsou dopředu předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním pro omezení vibrací způsobených poryvy větru.

 

Hliníkové pergoly jsou k dostání jak ve standardních rozměrech, tak také v atypickém provedení v rozměrech přizpůsobených potřebám zákazníka. Pokud se zajímáte, kolik by taková hliníková pergola na míru mohla stát, při cenové kalkulaci vycházíme v naprosté většině případů z ceny pergoly s nejbližším větším rozměrem.

Po vyrobení jednotlivých dílů pergoly následuje montáž. Pokud instalaci provádí naši pracovníci, a nikoliv Vy sami z dodané stavebnice, je třeba předem připravit betonové patky pro ukotvení sloupců. Pro zajištění jejich správné přípravy dodáme přesné nákresy. K výkonu montáže potřebujeme přístup k elektrické síti.

Pergoly ECOPROFI a DELUXE se skládají z následujících dílů:

 • Speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin s povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT. Profily tvoří konstrukci pergoly.
 • Spojovací materiál z kvalitního nerezu
 • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném či barevném provedení. Na přání lze zaměnit za skleněnou výplň.

Nákres hliníkové pergoly - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Ceny hlíníkových pergol se liší v závislosti na jejich rozměru, provedení a odstínu. V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkových pergol, ale rádi vám vyrobíme hliníkovou pergolu na míru.

Zajímá vás cena konkrétní pergoly?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkových pergol. ale běžně vyrábíme hliníkové pergoly na míru.

Zajímá vás cena konkrétní pergoly?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Pro zákazníky

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.